RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Ak si plánujete zobrať budúci rok hypotéku počítajte s prísnejšími podmienkami.Banky sa musia od 01.03.2017prispôsobiť pravidlám ,ktoré im nadiktovala Národná banka SR.

Získať hypotéku od 90 do 100 percent hodnoty nehnuteľnosti bude oveľa ťažšie. Podľa nových podmienok bude takéto financovanie dostupné iba pre jedného z desiatich klientov. Hypoték pokrývajúcich 80 percent až 100 hodnoty nehnuteľnosti bude môcť byť maximálne 40 percent.Viac ako 80-percentné financovanie teda získajú len štyria klienti z desiatich (vrátane toho jedného,ktorý bude mať financovanie od 90 percent do 100 percent hodnoty nehnuteľnosti).,,Klienti s nižšími príjmami a malou rezervou vlastných nasporených prostriedkov nemusia dostať taký vysoký úver ako tomu bolo tento rok,,povedala hovorkyňa UniCredit Bank.zdroj web.

V prípade ak sa rozhodnete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť,vždy sa radšej poraďte s právnikom alebo sa obráťte na realitnú kanceláriu.Vyhnete sa tak zbytočným rizikám.Z jedným najbežnejších spôsobov nadobudnutia vlastníckeho práva k nehnuteľnosti je nadobudnutie na základe kúpnej zmluvy.V prípade nehnuteľností však samotná zmluva nestačí  a vlastnícke právo kupujúceho k prevádzanej nehnuteľnosti vzniká až vkladom vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

 

 

Ponuka
Ľutujeme, inzeráty sú nedostupné.