Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Udeľujete súhlas prevádzkovateľovi tohto webu Dama Real plus s.r.o., aby v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov (ďalej len GDPR) spracovala vaše osobné údaje, a to: meno a priezvisko, e-mail, telefónne číslo/mobil, IP adresa, obec.V prípade, že sa uchádzate o spoluprácu (sekcia kariéra), udeľujete súhlas so spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce.

Vaše osobné údaje budeme uchovávať za účelom zasielania obchodných oznámení, alebo zaslaním oznámenia a možnej spolupráce. Tieto údaje budú uchované po dobu trvania súhlasu, najviac však 2 roky. S vyššie uvedeným spracovaním udeľujete svoj výslovný súhlas.

Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať a to zaslaním e-mailu na adresu danka.kastakova-ZVNC-damarealplus.sk alebo písomne na adresu spoločnosti uvedenú v kontaktoch.

Spracovanie osobných údajov vykonáva výhradne Dama Real plus s.r.o. a neposkytuje ich tretím stranám. Kontaktovať vás môže iba Dama Real plus s.r.o. a ich priamy spolupracovníci. Podľa zákona o ochrane osobných údajov máte právo: kedykoľvek odvolať tento súhlas, vypýtať si od nás informáciu, aké osobné údaje spracovávame, tieto údaje si nechať aktualizovať, požadovať vymazanie všetkých vašich údajov.

 

Ponuka
Ľutujeme, inzeráty sú nedostupné.